współpraca

A może poflirtujemy? 


Zaczniemy od kilku liter, te zamienią się w słowa. Zmieszamy je razem tak, by tworzyły ciekawe zdania. Je z kolei połączymy ze sobą w akapity. One zostaną zespolone przy pomocy niewidzialnej nici ciekawych zwrotów tak, by wyszedł nam wspaniały tekst - z którego będziesz zadowolony Ty, ja, a przede wszystkim - moi Czytelnicy. 

Bo wiedz, że Oni są największą wartością tego, co tutaj się znajduje. Mają dobry gust, śledzą mnie regularnie i żyjemy ze sobą, jak u pana Boga za piecem. Może zechcesz do nas dołączyć? W grupie raźniej, dlatego też nie bój się do mnie napisać. 

W ramach tych tekstów możemy pokusić się o recenzje, testy i różnego rodzaju relacje. A może patronat, wyjazd sponsorowany lub konkurs? Dlaczego by nie! Jestem otwarty na wszelkie propozycje i z uwagą pochylę się nad tym, co masz do zaproponowania. 

A jeśli nie masz pomysłu? Też nie szkodzi! Napisz, a razem zastanowimy się, co inspirującego zrobić, by nasza współpraca przebiegała jak najlepiej i każdy był z niej maksymalnie zadowolony. 

Pamiętaj też, że najlepszy flirt jest wtedy, gdy dwie strony mają na niego dość czasu, by poznać się dobrze, dlatego też z dużym zainteresowaniem spotka się Twój pomysł na długoterminową współpracę. A jeśli to będzie przelotne? Też będzie dobrze - wszak i flirty zdarzają się w autobusach, w metrze między kilkoma przystankami, bądź też w kolejkach sklepowych. I one też są przyjemne. 


Jeśli jesteś zainteresowany tym, kto mnie czyta, to wiedz, że są to najlepsi ludzie w całym Internecie! Moimi czytelnikami są głównie młodzi, pełni energii ludzie - prawie 60% to osoby z przedziału wiekowego 18-24 lata. Należy dodać do tego ponad 20% czytelników z przedziału 25-34 lata, co daje większościowy przekrój moich czytelników. 

Blog jest stosunkowo młody, ale już zdążył zdobyć grono wiernych czytelników, którzy z uwagą śledzą to, co się dzieje na stronie. Ponadto, aktywnie angażują się w dyskusje na Facebooku.

Możesz skontaktować się ze mną za pomocą wielu kanałów (sprawdzam je na bieżąco i w jak najszybszym czasie odpowiem na Twoje wiadomości):

piotr.m3@gmail.com


Do tej pory zaufali mi: 

Nie trać czasu na złe znajomości


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz