ja i mój blog

Pałaszuję słowa z takim samym uwielbieniem,
z jakim zjadam fast-foody (wiem, niezdrowo!)

Witaj serdecznie!

Jestem Piotr Mateńko, czyli nadworny skryba na Męskim Oku. Lub, jak czasem powtarzam, farbowana pyra o nadzieniu koszalińskim umieszczona w słoiku. Dlaczego tak? Pochodzę z Koszalina, z którego kilka lat temu uciekłem do Poznania. Tam dzielnie studiowałem stosunki międzynarodowe, a po nich zdecydowałem się na przeprowadzkę do Warszawy. 

Obecnie zajmuję się gięciem słów, czyli jestem copywriterem. Słowa to moja pasja - uważam, że za ich pomocą można wiele dobrego zdziałać. Słowa mają moc, a ja lubię ją wykorzystywać do dobrych celów. Np. do namiętnego tworzenia rozmaitych treści, które będziesz w stanie tu znaleźć. 
Jestem 28-letnim facetem, który do bólu zakochany jest w serialach, a także w filmach (tutaj możesz sprawdzić mój gust w tym zakresie) - szczególnie darzę miłością polską kinematografię, zwłaszcza tę po 2001 roku - walczę z opiniami, że nie mamy się czym pochwalić, jeśli chodzi o nasze kino. 
Ponadto, miłuję się w historii międzywojennej II RP, a z racji studiów śledzę z zainteresowaniem politykę w wydaniu krajowym i międzynarodowym. Uwielbiam odkrywać niezbadane lądy muzyczne, a gatunek electro swing uważam za jeden z fajniejszych w historii. 

Gubię namiętnie skarpetki (albo to pralka je porywa - śledztwo w toku), potrafię godzinami ślęczeć przy ulubionej grze, jaką jest Football Manager, a poza tym kocham duże miasta. 

Do tego uważam, że tramwaje są fantastycznym środkiem transportu, chociaż, po przeprowadzce do Warszawy, muszą one toczyć z metrem codzienny bój o palmę pierwszeństwa.  MĘSKIM OKIEM

Garść spostrzeżeń, szczypta uwagi, dwa ząbki analizy, drobno posiekane uwielbienie do kobiet, ciekawość innych tematów, a to wszystko podlane wytrawnym męskim okiem. Najprostszy przepis na tego bloga. Kiedyś było tu tylko o kobietach, teraz proporcje trochę się zmieniły. Kobiety nadal tu są, wręcz w honorowej roli - są niczym wisienka na torcie moich wszelakich spostrzeżeń.

Bloguję z dużym zapałem od marca 2013 roku, chociaż już dwa miesiące wcześniej podbijałem Facebooka. Uwielbiam to, co robię i z każdym miesiącem mam ochotę na więcej. 

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, to z chęcią polecę Ci kilka tekstów, które, mam nadzieję, spodobają się Tobie i sprawią, że zechcesz na dłużej zagościć na moim blogu. : ) Zapraszam Ciebie również do odwiedzenia moich kanałów w mediach społecznościowych:

Fanpage Bloga (masz też okienko w prawym górnym rogu)
Mój profil prywatny na Facebooku
Instagram
Twitter


Jestem przekonany, że zaznajomimy się dosyć dobrze i nasza wspólna przygoda w internetach będzie obfitowała w same pozytywne rzeczy. : )Medialne potyczki

1 komentarz:

  1. Hej! Na Twojego bloga trafiłam z "Jestemspragniona", który uwielbiam. Po lekturze kilku w porywach do kilkunastu Twoich wpisów (bo są nieco uzależniające) zmuszona jestem stwierdzić, że jest to miejsce, do którego warto wracać. Zapraszam również do siebie - www.trzylitery.photoblog.pl. Pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń